Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Mazury-bus.pl






Bezpiecznie i na czas

Aktualności

  • Uwaga!

    Od 26.06.18 starujemy z nowymi połączeniami: GIŻYCKO - WĘGORZEWO - GOŁDAP GOŁDAP - GIŻYCKO - OLSZTYN - GDAŃSK GDAŃSK - OLSZTYN - GIŻYCKO   Bilety do nabycia u kierowcy, oraz przez serwis  e-podroznik.pl Możliwość rezerwacji miejsc

  • Pierwsze kursy!

    Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o pierwszych kursach naszej firmy.  Z dniem 1.02.2016 ruszają 24 nowe kursy do miejscowości Doba i Kruklanki. Serdecznie zapraszamy do korzystania naszych usług.  


 
autobus, przewóz osób, mazury-bus

O nas

Przewozy regularne

Jesteśmy nowo powstałą firmą, świadczącą profesjonalną obsługę linii regularnych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Głównym założeniem jest wykonywanie usług przewozowych przy konkurencyjnej cenie i na jak najwyższym poziomie. Na chwilę obecną posiadamy zezwolenia na obsługę linii Giżycko – Doba i Giżycko – Kruklanki. Planowane są już kolejne trasy. 

 

Wynajem autobusów

Zapraszamy również do korzystania z usługi wynajmu autobusu z kierowcą. Na chwilę obecną wykonujemy wynajmy na terenie całego kraju, klimatyzowanym taborem do 27 miejsc. Nasze ceny w porównaniu do konkurencji mile Państwa zaskoczą, a jakość obsługi zaowocuje długoletnią współpracą.

Odwiedź nas na facebooku!

Rozkład jazdy

Giżycko - Doba

Giżycko ul.Kolejowa - PKP/PKS 5:55 16:00
Giżycko ul.Warszawska – wieża ciśnień 5:56 16:01
Giżycko ul.Warszawska – naprzeciw Sagi 5:57 16:02
Giżycko pl.Grunwaldzki  5:58 16:03
Giżycko al. 1-go Maja 5:59 16:04
Giżycko ul.Obwodowa/ ul.Wojska Polskiego 6:05 16:05
Piękna Góra 6:08 16:08
Piękna Góra NŻ 6:12 16:12
Guty NŻ 6:14 16:14
Guty 6:16 16:16
Fuleda 6:18 16:18
Kamionki 6:20 16:20
Kamionki NŻ 6:22 16:22
Dziewiszewo 6:24 16:24
Doba 6:29 16:29

AKTUALNIE NIEDOSTĘPNE

Doba - Giżycko

Doba 6:30 16:30
Dziewiszewo 6:35 16:35
Kamionki NŻ 6:37 16:37
Kamionki 6:39 16:39
Fuleda 6:41 16:41
Guty 6:43 16:43
Guty NŻ 6:45 16:45
Piękna Góra NŻ 6:47 16:47
Piękna Góra 6:51 16:51
Giżycko ul.Obwodowa/ ul.Wojska Polskiego 6:54 16:54
Giżycko al. 1-go Maja 6:55 16:55
Giżycko ul.Warszawska - Kościół 6:56 16:56
Giżycko ul.Warszawska – Saga 6:57 16:57
Giżycko ul.Kolejowa - PKP/PKS 6:59 16:59

AKTUALNIE NIEDOSTĘPNE

Giżycko – Kruklanki

 
Giżycko ul.Kolejowa - PKP/PKS 7:00 8:00 9:00 10:00 11:50 12:30 13:30 14:30 15:20 17:20
Giżycko ul.Warszawska – wieża ciśnień 7:01 8:01 9:01 10:01 11:51 12:31 13:31 14:31 15:21 17:21
Giżycko ul.Warszawska – naprzeciw Sagi 7:02 8:02 9:02 10:02 11:52 12:32 13:32 14:32 15:22 17:22
Giżycko pl.Grunwaldzki  7:03 8:03 9:03 10:03 11:53 12:33 13:33 14:33 15:23 17:23
Giżycko al. 1-go Maja 7:04 8:04 9:04 10:04 11:54 12:34 13:34 14:34 15:24 17:24
Gajewo 7:05 8:05 9:05 10:05 11:55 12:35 13:35 14:35 15:25 17:25
Spytkowo 7:09 8:09 9:09 10:09 11:59 12:39 13:39 14:39 15:29 17:29
Sołdany 7:15 8:15 9:15 10:15 12:05 12:45 13:45 14:45 15:35 17:35
Sołdany Kolonia NŻ 7:17 8:17 9:17 10:17 12:07 12:47 13:47 14:47 15:37 17:37
Kruklanki 7:20 8:20 9:20 10:20 12:10 12:50 13:50 14:50 15:40 17:40

Kruklanki - Giżycko

Kruklanki 7:20 8:20 9:20 10:20 12:10 13:00 14:00 15:00 15:40 17:40
Sołdany Kolonia NŻ 7:23 8:23 9:23 10:23 12:13 13:03 14:03 15:03 15:43 17:43
Sołdany 7:25 8:25 9:25 10:25 12:15 13:05 14:05 15:05 15:45 17:45
Sołdany skrzyżowanie 7:27 8:27 9:27 10:27 12:17 13:07 14:07 15:07 15:47 17:47
Spytkowo 7:31 8:31 9:31 10:31 12:21 13:11 14:11 15:11 15:51 17:51
Gajewo 7:35 8:35 9:35 10:35 12:25 13:15 14:15 15:15 15:55 17:55
Giżycko al. 1-go Maja 7:36 8:36 9:36 10:36 12:26 13:16 14:16 15:16 15:56 17:56
Giżycko ul.Warszawska - Kościół 7:37 8:37 9:37 10:37 12:27 13:17 14:17 15:17 15:57 17:57
Giżycko ul.Warszawska – Saga 7:38 8:38 9:38 10:38 12:28 13:18 14:18 15:18 15:58 17:58
Giżycko ul.Kolejowa - PKP/PKS 7:40 8:40 9:40 10:40 12:30 13:20 14:20 15:20 16:00 18:00

Kursuje w dni robocze

Bilety miesięczne

Zasady zakupu biletu miesięcznego.

1. Przynajmniej dzień wcześniej należy wysłać wiadomość sms pod numer:
512 498 370 lub wiadomość na e-mail: biuro@mazury-bus.pl z następującymi danymi
- trasa przejazdu
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania
- numer pesel

2. Drugą możliwością jest wpisanie się na listę bezpośrednio u kierowcy autobusu. Przy wpisaniu się podczas rannego kursu, bilet miesięczny będzie do odbioru w autobusie około godziny dwunastej.

Mazury-bus, mazury bus, przewozy osób

Adres
ul. Kolejowa 2A
11-500 Giżycko

Kontakt
Email: biuro@mazury-bus.pl
Telefon: (+48) 512 498 370
 

 
 
 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Windu jest zabronione. Projekt i wykonanie: klikenter.pl | Na silniku: windu.org